Для учня‎ > ‎

Вітаємо переможців

Вітаємо...
Учасників районних фінальних змагань
районної спартакіади школярів з фізичної культури і спорту:
Глушко Анну (ученицю 9 класу) - за ІІ місце по шашках серед дівчат,
Школьну Юлію (ученицю 8 класу) - за ІІІ місце по шахах серед дівчат 
(вчитель: Чайка Микола Петрович).


Школьну Юлію (ученицю 7 класу)
за ІІІ місце у районному конкурсі дитячого читання "Книгоманія - 2017" (бібліотекар: Литвиненко Тетяна Михайлівна).


Петрову Анастасію (ученицю 8 класу)
за ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади школярів з біології (вчитель хімії та біології: Кардаш Надія Григорівна).


Учасників команди села Литвинець:
Драгоненко Юлію, Двигун Дарію, Галюк Христину (учениць 10 класу) та Кузнєцову Анастасію (ученицю 9 класу) -
за ІІІ місце у відкритій Першості Канівської районної ДЮСШ "Колос" з волейболу серед дівчат 2001 р.н.


Учасників районного туру конкурсу-захисту робіт МАН: 
Шевченка Олександра (учня 9 класу) - тема роботи "Тривимірність "срібного ряду" персько-таджицької поезії Х-ХV століття"
(керівник: Рябовол Валентина Володимирівна);
Галюк Христину (ученицю 10 класу) - тема роботи "Ваточник сирійський - корисний чи шкідливий?" (керівник: Кардаш Надія Григорівна);
Глушко Тетяну (ученицю 10 класу) - тема роботи "Вишиванки села Литвинець" (керівник: Боровик Людмила Петрівна).
Приз глядацьких симпатій отримав Шевченко Олександр.


Переможців обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна":
за напрямком "Духовна спадщина мого роду" - вихованців туристсько-краєзнавчого клубу "Вік" за роботу "З вірою в серці"
(керівник: Баранник Володимир Васильович);
за напрямком "Географія рідного краю" - Галюк Христину (ученицю 10 класу, вихованку клубу "Зелений світ") 
за рорботу "Ваточник сирійський - корисний чи шкідливий" (керівник: Кардаш Надія Григорівна);
та лауреата конкурсу Глушко Тетяну (ученицю 10 класу, вихованку творчого об'єднання "Ерудит") за роботу "Із бабусеної скрині" 
(керівник: Боровик Людмила Петрівна).


Учнів 9 класу та класного керівника Басисту Тетяну Миколаївну - за ІІІ місце в природоохоронній акції  "Збережи ялинку!" за виріб "Прихід зими". 
Учасники нагороджені грамотою Канівського природного заповідника та цінним подарунком "Монопод для селфі".


Петрову Анастасію (ученицю 8 класу) - за І місце у ІІ (районному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та 
Вовк Наталію (ученицю 8 класу) - за ІІ місце у ІІ (районному) етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.


Петрову Анастасію (ученицю 8 класу),
яка отримала найкращий результат в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, фізики і української мови та літератури,
та стала учасником ІІІ етапу олімпіад в місті Черкаси.


Вовк Наталію (ученицю 8 класу) та Школьну Юлію (ученицю 7 класу) -
за ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед уснівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

І успіхів бажаємо!
Comments