Правила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до школи

 

В Комунальному закладі «Литвинецький ліцей» Литвинецької сільської ради Канівського району Черкаської області здобути загальну середню освіту можна за такими формами:

·        - денною;

·        - індивідуальною;

·        - інклюзивною.

 Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється до початку навчального року за наказом його керівника.

Зарахування здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для  здобуття  повної  загальної  середньої  освіти,   який   затверджено наказом МОНУ від 16.04.2018 №367.

У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про захист персональних даних» при зарахуванні дитини до школи необхідно отримати обов’язкову задокументовану згоду суб’єктів персональних даних (ст.2 Закону). Відповідно до Закону збирання відомостей про учнів та їхніх батьків, зберігання та використання цих відомостей є обробкою персональних даних, а учні та їхні батьки – суб’єктами персональних даних. Оскільки суб’єктами персональних даних є неповнолітні особи, то згідно норм Сімейного та Цивільного кодексів України, згоду на обробку персональних даних дитини мають надати батьки або особи, які їх замінюють. Також батьки повинні подати згоду на обробку власних персональних даних. Це також означає, що заяву про зарахування дитини до школи можуть подати тільки батьки або особи, які їх замінюють. Ніякі інші члени родини, близькі та далекі родичі цього зробити не мають права.

Метою обробки персональних даних дитини, яка вступає до школи, є забезпечення її права на здобуття повної загальної середньої освіти у загальноосвітніх навчальних закладах.

Загальноосвітній навчальний заклад має право збирати такі персональні дані:

·         - прізвище, ім’я, по батькові дитини; дата народження; стать; 

          - прізвище, ім’я та по батькові батька і матері (опікунів), їх місце роботи, номер контактного телефону;

·         - домашня адреса, номер телефону;

·         - місце виховання дитини до вступу в перший клас;

·                 - зайнятість в гуртках і секціях; місце і графік проведення занять; стан здоров’я, медична група.

 

У загальноосвітніх навчальних закладах денної форми навчання за рахунок бюджетних коштів здійснюється харчування учнів:

·         -1-4 класів;

·        - з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

·                - з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям".

·         - з числа дітей учасників АТО.

 

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та чекати на лист з подальшими вказівками. За наявності місць, всі діти, для яких була створена заява, потраплять до школи.

Посилання на сайт: https://school.isuo.org/

ĉ
Тетяна Литвиненко,
23 черв. 2020 р., 05:28
ĉ
Тетяна Литвиненко,
23 черв. 2020 р., 05:28
ĉ
Тетяна Литвиненко,
23 черв. 2020 р., 05:28
ĉ
Тетяна Литвиненко,
23 черв. 2020 р., 05:28
Comments